JakDojade.pl

JakDojade.pl 1.2.2

Podróżuj komunikacją miejską bez kłopotu

Zalety

  • Nawigacja GPS
  • Rozbudowane opcje planowania trasy
  • Aktualne rozkłady
  • Intuicyjny i funkcjonalny interfejs

Wady

  • Nie znaleziono

Niezbędny
10

JakDojade.pl to aplikacja na iPhone, pomagająca podróżować komunikacją miejską w polskich miastach. Pozwala on sprawdzić rozkłady, wyznaczyć trasę z miejsca na miejsce oraz uzyskiwać wskazówki podczas podróży, niczym w nawigacji GPS. Jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej, Jakdojadę.pl na pewno Ci się przyda.

Jakdojade.pl w chwili obecnej działa w następujących miastach: Białystok, Bydgoszcz, Katowice (GOP), Kraków, Łódź, Poznań, Radom, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław. Baza jest ciągle powiększana o nowe miasta. Aplikacja oferuje trzy podstawowe funkcje - rozkłady, planowanie trasy oraz nawigacji GPS dla komunikacji miejskiej.

Planowanie trasy w Jakdojade.pl jest bardzo rozbudowane. Poza wyborem skąd lub dokąd będziemy podróżować, możemy określić przewidywany czas wyjazdu, przyjazdu, a także wiele innych parametrów. Mamy możliwość wyznaczyć trasę najszybszą, optymalną, z jak najmniejszą liczbą przesiadek, przy wykorzystaniu konkretnej linii lub unikając jakiegoś środka transportu. Opcji jest całkiem sporo, a co najważniejsze cały serwis działa.

Zaplanowana trasa, jest wyświetlana przez JakDojade.pl w formie instrukcji krok po kroku oraz zaznaczana wizualnie na mapie. Otrzymujemy także informację kiedy musimy wyruszyć, aby zdążyć na konkretną godzinę. Najciekawszą funkcją JakDojade.pl na iPhone jest jednak swoista nawigacja GPS.

Aplikacja korzysta z modułu GPS w iPhone i pokazuje nasza aktualną pozycję, wyświetla nazwę następnego przystanku oraz informuje ile przystanków pozostało nam do celu lub do przesiadki. Funkcja ta działa znakomicie i jest niezastąpiona na nieznanej trasie lub w obcym mieście.

Interfejs aplikacji nie jest może najpiękniejszy na świecie, ale wszystko znajduje się na swoim miejscu. Nie ma wątpliwości co do czego służy, ani jak korzystać z jakiejś opcji. Wszystkie elementy są przejrzyste i doskonale opisane. Widać, ze programiści z firmy way-out.pl przyłożyli się do swojej pracy. Serwis JakDojade.pl umożliwia także założenie konta. Można wtedy dodać stałe punkty naszych podroży, jak np. dom, czy praca i zostaną one zapamiętane w aplikacji.

JakDojade.pl to aplikacja niezbędna każdemu podróżującemu komunikacją miejską. Aktualne rozkłady i planowanie trasy ułatwią dotarcie w nawet najdalszy zakątek miasta. Jeśli pragniesz zaplanować trasę na dużym ekranie, możesz skorzystać z serwisu JakDojade.pl online.

JakDojade.pl obsługuje następujące formaty

Obsługiwane miasta:
- Białystok
- Bydgoszcz
- Katowice (GOP)
- Kraków
- Łódź
- Poznań
- Radom
- Szczecin
- Toruń
- Trójmiasto
- Warszawa
- Wrocław

JakDojade.pl

Download

JakDojade.pl 1.2.2

Opinie użytkowników o JakDojade.pl